Pandurii Targu Jiu - Otelul Galati, scor 3-2, in Liga I

Pandurii lui Grigoras continua seria buna din acest inceput de sezon. Gorjenii s-au impus pe teren propriu in fata Otelului, scor 3-2, la capatul unui meci nebun.

Dupa o prima repriza mai slaba in ocazii, golul lui Maxim fiind printre singurele momente mai interesante, finalul meciului a fost unul incendiar.

Dupa ce totul parea ca se indreapta catre un egal, atunci cind Inkango a inscris un gol in minutul 90 si nimeni nu credea ca se putea intimpla ceva, Karim Boutadjine a marcat un gol fabulos si a adus cele trei puncte cu care Pandurii egaleaza Steaua in fruntea clasamentului.

CITESTE mai multe in Gazeta Sporturilor!

Blestemul Forestei » Ce s-a ales de echipa care invingea Dinamo dupa ce fusese condusa cu 4-0... Laurentiu Reghecampf foloseste rezervele in meciul cu lituanienii! Ekranas - Steaua va fi transmis de Antena 1, joi, de ...