Gaz Metan Medias - Ceahlaul 3-1 / Ardelenii la 4 puncte de retrogradare

Gaz Metan Medias s-a impus, nu fara emotii, pe propriul teren in fata Ceahlaului si s-a distantat la 4 puncte de prim echipa retrogradata.

La Medias, Stana a demonstrat ca golul victoriei din meciul cu Steaua nu a fost intamplator si a deschis scorul printr-o executie asemanatoare.

O jumatate de ora a tinut bucuria moldovenilor, pentru ca Hoban a egalat pentru gazde, la pauza intrandu-se cu 1-1.

In repriza secunda, Dan Roman a reusit o dubla si cei din judetul Sibiu au obtinut cele trei puncte, cu ajutorul carora fac 20, cu 4 mai mult decat FCM Targu Mures, prima picata. Ceahlaul are 21 si o iarna oarecum linistita.

VIDEO! Dananae a semnat cu Steaua. Vezi ce jucatori mai vin!... Anghel Iordanescu nu e entuziasmat de jocul Stelei: "La fiecare meci are doua-trei maini moarte"...

Hello Chef sezonul 7, 18 mai 2024. Confruntarea dintre Roxana Blenche și chef Samuel. Verdictul Nicoletei Nucă Sambata, 18.05.2024, 15:30